Оголошення. Анонси. Події!

Переговори в професійній діяльності: збірник

переговоры2Шановні колеги! Пропонуємо вашій увазі Збірник матеріалів науково-практичної конференції «Переговори в професійній діяльності: теорія та практика», яка відбулася на базі кафедри політології та соціальних технологій 14 листопада 2013 року.

Завантажити.. (*.pdf)

Українська мова і культура у загальнослов’янському контексті: здобутки та перспективи

27-28 лютого 2014 року на базі кафедри української мови та культури Національного авіаційного університету спільно з кафедрою культурології та менеджменту соціокультурної діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться Міжнародна наукова конференція «Українська мова і культура у загальнослов’янському контексті: здобутки та перспективи».

Інформаційний лист..

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

Кафедра педагогіки та психології професійної освіти і кафедра іноземних мов за фахом Гуманітарного інституту НАУ запрошують Вас взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 20 березня 2014 року в м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Гуманітарний інститут.

Інформаційний лист..

Сучасне літературознавство та прикладна лінгвістика: запрошуємо на міжнародний симпозіум

Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики спільно із кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного   університету імені Івана Франка запрошує Вас до участі у II Міжнародному симпозіумі Сучасне літературознавство та прикладна лінгвістика: американські та британські студії, який відбудеться 9-11 квітня 2014 р.

Інформаційний лист..

Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика

Запрошуємо Вас узяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться 4-5 квітня 2014 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ) за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8 (Гуманітарний інститут), кафедра англійської філології і перекладу.

Інформаційний лист..

Вшануємо жертв фашизму

Кафедра педагогіки та психології професійної освіти запрошує взяти участь у громадському заході під назвою: «Без минулого немає майбутнього». Мета заходу вшанувати пам'ять загиблих у Бабиному Яру. Захід відбудеться 15 вересня 2013 року о 19.00 на перетині вул. Боричів тік та вул. Андріївській узвіз (м. Контрактова площа).

Переговори в професійній діяльності: теорія та практика

Кафедра політології та соціальних технологій запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Переговори в професійній діяльності: теорія та практика», яка розпочне свою роботу 14 листопада 2013 року.

Анонс з баскетболу

11 березня  в спорткомплексі НАУ (зал № 1) розпочинаються змагання з баскетболу за програмою Універсіади НАУ 2012-2013 н.р. Змагання проводить кафедра спортивної підготовки Гуманітарного інституту. Студентів 1-5 курсів, які бажають увійти до складу збірних команд свого інституту, звертатися на кафедру спортивної підготовки.

Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика

Запрошуємо Вас узяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції  “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться 5-6 квітня 2013 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ) за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8 (Гуманітарний інститут), кафедра англійської філології  і перекладу.

Інформаційний лист

Актуальні проблеми вищої професійної освіти. Міжнародна конференція

Кафедра іноземних мов за фахом і кафедра педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету запрошують Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 21-22 березня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Гуманітарний інститут.

Інформаційний лист

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве