Оголошення. Анонси. Події!

Фаховий та художній переклад

160х100Кафедра англійської філології і перекладу запрошує науковців, науково-педагогічних працівників вишів, аспірантів, магістрантів, перекладачів-практиків узяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції

160х10029-30 жовтня 2014 року в НАУ відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Проблеми та перспективи розвитку авіації та космонавтики». За тематикою конференції Гуманітарний інститут організовує роботу двох «круглих столів».

УВАГА! Політ-2014

БезымянныйТези виступів «Політ-2012» (завантажити в форматі *.pdf)
Тези виступів «Політ-2013» (завантажити в форматі *.pdf)

2-3 квітня 2014 року відбудеться XIV Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки». Гуманітарний інститут організовує роботу конференції за напрямом «Гуманітарні науки», який представлений 12 секціями. Вашій увазі пропонуються назви секцій та контактні телефони.

Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики, яка відбудеться 17-18 квітня 2014 року за адресою м. Київ, пр-т Космонавта Комарова 1, спорткомплекс Національного авіаційного університету.

Інформаційний лист..

Студентська олімпіада стартувала!

Competition2Шановні студенти! 3-13 лютого 2014 року в Гуманітарному інституті відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямами та навчальними дисциплінами. Пропонуємо вашій увазі перелік олімпіад, які організовують кафедри ГМІ. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними телефонами або безпосередньо на відповідні кафедри до секретарів журі.

Переговори в професійній діяльності: збірник

переговоры2Шановні колеги! Пропонуємо вашій увазі Збірник матеріалів науково-практичної конференції «Переговори в професійній діяльності: теорія та практика», яка відбулася на базі кафедри політології та соціальних технологій 14 листопада 2013 року.

Завантажити.. (*.pdf)

Українська мова і культура у загальнослов’янському контексті: здобутки та перспективи

27-28 лютого 2014 року на базі кафедри української мови та культури Національного авіаційного університету спільно з кафедрою культурології та менеджменту соціокультурної діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться Міжнародна наукова конференція «Українська мова і культура у загальнослов’янському контексті: здобутки та перспективи».

Інформаційний лист..

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

Кафедра педагогіки та психології професійної освіти і кафедра іноземних мов за фахом Гуманітарного інституту НАУ запрошують Вас взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 20 березня 2014 року в м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Гуманітарний інститут.

Інформаційний лист..

Сучасне літературознавство та прикладна лінгвістика: запрошуємо на міжнародний симпозіум

Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики спільно із кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного   університету імені Івана Франка запрошує Вас до участі у II Міжнародному симпозіумі Сучасне літературознавство та прикладна лінгвістика: американські та британські студії, який відбудеться 9-11 квітня 2014 р.

Інформаційний лист..

Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика

Запрошуємо Вас узяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться 4-5 квітня 2014 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ) за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8 (Гуманітарний інститут), кафедра англійської філології і перекладу.

Інформаційний лист..

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве