Оголошення. Анонси. Події!

Стан та перспективи розвитку соціальної роботи в Україні

55617-18 березня 2015 року на кафедрі політології та соціальних технології відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку соціальної роботи в Україні».

Будьте пильними!

555Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 за № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» та розпорядження проректора НАУ від 12.02.2015 за № 06/роз «Про заходи безпеки в НАУ», надаємо для ознайомлення інформаційні матеріали МОН України щодо правил поводження із виявленими вибухонебезпечними та підозрілими предметами.

Запрошуємо до участі в симпозіумі

160х100Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики спільно із кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує Вас до участі у III Міжнародному симпозіумі «Американські та британські студії: мовознавство, літературознавство, міжкультурна комунікація».

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

160х100Кафедра педагогіки та психології професійної освіти і кафедра іноземних мов за фахом запрошують взяти участь у IІI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 19 березня 2015 року.

Запрошуємо на конференцію

160х1007-9 квітня 2015 року кафедра історії та документознавства проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», що має на меті розглянути комплекс проблем, пов’язаних з роботою архівних, музейних та бібліотечних установ у справі збереження та доступу до національної спадщини на різних носіях інформації.

Фаховий та художній переклад

160х100Кафедра англійської філології і перекладу запрошує науковців, науково-педагогічних працівників вишів, аспірантів, магістрантів, перекладачів-практиків узяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції

160х10029-30 жовтня 2014 року в НАУ відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Проблеми та перспективи розвитку авіації та космонавтики». За тематикою конференції Гуманітарний інститут організовує роботу двох «круглих столів».

УВАГА! Політ-2014

БезымянныйТези виступів «Політ-2012» (завантажити в форматі *.pdf)
Тези виступів «Політ-2013» (завантажити в форматі *.pdf)

2-3 квітня 2014 року відбудеться XIV Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки». Гуманітарний інститут організовує роботу конференції за напрямом «Гуманітарні науки», який представлений 12 секціями. Вашій увазі пропонуються назви секцій та контактні телефони.

Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики, яка відбудеться 17-18 квітня 2014 року за адресою м. Київ, пр-т Космонавта Комарова 1, спорткомплекс Національного авіаційного університету.

Інформаційний лист..

Студентська олімпіада стартувала!

Competition2Шановні студенти! 3-13 лютого 2014 року в Гуманітарному інституті відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямами та навчальними дисциплінами. Пропонуємо вашій увазі перелік олімпіад, які організовують кафедри ГМІ. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними телефонами або безпосередньо на відповідні кафедри до секретарів журі.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве