Оголошення. Анонси. Події!

Правила – це життя

На-железной-дороге-1До уваги студентів і співробітників. Просимо вас ознайомитися із Пам’яткою  щодо дотримання правил безпеки на залізничному транспорті.

Фаховий та художній переклад: запрошуємо до участі

imagesКафедра англійської філології і перекладу запрошує науковців, науково-педагогічних працівників вишів, аспірантів, магістрантів, перекладачів-практиків взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

85-річчю від дня народження С.Б. Кримського присвячується

15783Кафедра філософії запрошує Вас взяти участь у філософських читаннях, присвячених 85-річчю від дня народження С.Б. Кримського, які відбудуться 17 листопада 2015 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, корпус 8, аудиторія 1007.

Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації

gmi111Кафедра української мови та культури спільно з кафедрою філологічних та природничих дисциплін Факультету по роботі з іноземними студентами НАУ запрошує молодих науковців, аспірантів та студентів взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації».

Роль іноземних мов у становленні особистості

imagesКафедра іноземної філології запрошує до участі у роботі круглого столу із міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості». Засідання відбудеться 23 жовтня 2015 року у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземної філології.
Завантажити інформаційний лист..

Розклад академічних груп

imagesДо уваги викладачів і студентів! На нашому сайті оновлено розклад занять академічних груп на І семестр 2015-2016 н.р. Розклад доступний у розділі «Розклад занять – Розклад груп» основного меню.

Вітаємо кращих: реєстри на стипендію

555Відповідно до розпорядження проректора НАУ Я. Козачка від 24.07.2015 за № 46/роз «Щодо поширення наказів ректора» оприлюднюємо Реєстри студентів на отримання стипендії.

До уваги вступників на старші курси!

imagesНадаємо Графік проведення співбесіди з фахового предмету для вступників на 2-3 курс (ОКР «Бакалавр»), Графік проведення вступного екзамену з іноземної мови (для ОКР "Магістр" - денна форма) та Графік проведення фахових вступних випробувань (для ОКР "Спеціаліст", "Магістр").

Наукові заходи 2016 року!

imagesШановні колеги! На нашому сайті додано інформацію про наукові заходи (конференції, семінари, круглі столи), які відбудуться в 2016 році. Просимо вас ознайомитися з графіком проведення конференцій та завчасно спланувати наукову свою діяльність. Детальніше - дивіться розділ меню "Наукова діяльність"

Політ. Сучасні проблеми науки. Напрям «Гуманітарні науки»

БезымянныйЩороку в нашому університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки». Вашій увазі пропонуються матеріали роботи конференції за напрямом «Гуманітарні науки».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве