Оголошення. Анонси. Події!

Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації

gmi111Кафедра української мови та культури спільно з кафедрою філологічних та природничих дисциплін Факультету по роботі з іноземними студентами НАУ запрошує молодих науковців, аспірантів та студентів взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації».

Роль іноземних мов у становленні особистості

imagesКафедра іноземної філології запрошує до участі у роботі круглого столу із міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості». Засідання відбудеться 23 жовтня 2015 року у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземної філології.
Завантажити інформаційний лист..

Розклад академічних груп

imagesДо уваги викладачів і студентів! На нашому сайті оновлено розклад занять академічних груп на І семестр 2015-2016 н.р. Розклад доступний у розділі «Розклад занять – Розклад груп» основного меню.

Вітаємо кращих: реєстри на стипендію

555Відповідно до розпорядження проректора НАУ Я. Козачка від 24.07.2015 за № 46/роз «Щодо поширення наказів ректора» оприлюднюємо Реєстри студентів на отримання стипендії.

До уваги вступників на старші курси!

imagesНадаємо Графік проведення співбесіди з фахового предмету для вступників на 2-3 курс (ОКР «Бакалавр»), Графік проведення вступного екзамену з іноземної мови (для ОКР "Магістр" - денна форма) та Графік проведення фахових вступних випробувань (для ОКР "Спеціаліст", "Магістр").

Наукові заходи 2016 року!

imagesШановні колеги! На нашому сайті додано інформацію про наукові заходи (конференції, семінари, круглі столи), які відбудуться в 2016 році. Просимо вас ознайомитися з графіком проведення конференцій та завчасно спланувати наукову свою діяльність. Детальніше - дивіться розділ меню "Наукова діяльність"

Політ. Сучасні проблеми науки. Напрям «Гуманітарні науки»

БезымянныйЩороку в нашому університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки». Вашій увазі пропонуються матеріали роботи конференції за напрямом «Гуманітарні науки».

Конкурс перекладачів

4c1b4a34ea088 1Кафедра англійської філології і перекладу запрошує взяти участь у VІ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, який проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8. До участі у конференції запрошуються студенти 3-5(6) курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія», «Переклад».

День відкритих дверей ГМІ

Відкриваємо європейські шляхи

145107697 w200 h200 e1279c15342915  65cab52f91Шановні студенти! Zapraszamy na język polski. Якщо Ви прагнете відкрити для себе новий світ польської культури, тоді це для вас! Інститут післядипломного навчання запрошує на курси польської мови рівня А1 (з нуля). Заняття починаються з 10 березня три рази на тиждень: понеділок, вівторок та четвер. Після закінчення курсів студенти отримують сертифікат рівня А1.

Інформаційне суспільство: його проблеми та перспективи

inform1Кафедра філософії запрошує взяти участь у Всеукраїнському «круглому столі» «Інформаційне суспільство: його проблеми та перспективи у ХХІ столітті», який відбудеться 25 березня 2015 року. Передбачається робота таких секцій: 1) трансформаційні процеси в культурі інформаційного суспільства; 2) особистість в умовах інформаційного суспільства.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве