Оголошення. Анонси. Події!

У психологічних вимірах спільнот та професій

555Кафедра авіаційної психології запрошує взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій», яка відбудеться 19–20 квітня 2016 року.

Оновлено розклад!

часыДо уваги викладачів і студентів! На сайті оновлено розклад викладачів і розклад занять академічних груп на ІІ семестр 2015-2016 н.р. 

 

Інформаційне суспільство: проблеми та перспективи

555Кафедра філософії запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському «круглому столі» «Інформаційне суспільство: його проблеми та перспективи у ХХІ столітті», який відбудеться 29 березня 2016 року. В рамках «круглого столу» передбачається робота таких секцій: 1) Трансформації в освітньому просторі інформаційного суспільства; 2) Біоетичні проблеми інформаційного суспільства.

Політ – 2016: запрошуємо до участі

БезымянныйШановні колеги, молоді вчені та студенти. Традиційно в університеті проходить міжнародна наукова конференція «Політ. Актуальні проблеми науки». Ця конференція – прикраса НАУ, адже саме вона дає путівку в життя багатьом талановитим молодим дослідникам. Навчально-науковий Гуманітарний інститут запрошує вас взяти участь у роботі конференції за напрямом «Гуманітарні науки».

Запрошуємо до участі в конференції!

555Кафедра педагогіки та психології професійної освіти і кафедра іноземних мов за фахом запрошують взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 17 березня 2016 р.

Інформаційний лист конференції…

Американські та британські студії: запрошуємо до співпраці

555Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики запрошує вчених, викладачів, докторантів, аспірантів і студентів до участі у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції  «Американські та британські студії: мовознавство, літературознавство, міжкультурна комунікація». Конференція відбудеться 14-15 квітня 2016 року.

До уваги співробітників та студентів!

555Графік організації екзаменаційної сесії І семестру 2015-2016 н.р.

Українська мова і культура

555Кафедра української мови та культури запрошує науковців і студентів на ІІІ Міжнародну наукову конференцію «Українська мова і культура: здобутки та перспективи», яка відбудеться 25-26 лютого 2016 року.

Завантажити інформаційний лист…

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! Інформуємо Вас про вихід чергового номера (№ 32) фахового збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

Вісник НАУ. Серія: Філософія. Культурологія

555Шановні колеги! Доводимо до вашого відома, що в Інституті вийшов друком черговий номер фахового видання «Вісник НАУ: Серія: Філософія. Культурологія. – № 2 (22)» (Головний редактор – завідувач кафедри філософії Л.Г. Дротянко). Науковий збірник індексується системою Google Scholar, а також міжнародною наукометричною базою РІНЦ (http://elibrary.ru/title_about.asp?id=37492).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве