Оголошення. Анонси. Події!

Заняття з іноземної для підготовки до кандидатського іспиту!

learn english2-354x300Увага! Заняття з іноземної мови для підготовки до кандидатського іспиту проводяться з 8 вересня 2016 року у вівторок та четвер (поч. о 15.20, ауд. 8.1401). Заняття проводить завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сидоренко Сергій Іванович.

Пробіг до Дня фізичної культури та спорту

Без названия8 вересня 2016 року кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки організовує пробіг, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Ви матимете змогу символічно відсвяткувати це свято та подарувати собі нестримну радість, якою будете ділитися з іншими.

Шановні абітурієнти!

1413905484 11212На нашому сайті оновлена інформація щодо заходів, які пропонує Інститут доуніверситетської підготовки НАУ. Зокрема, восьмимісячні курси з підготовки до ЗНО-2017 та Літня школа для учнів одинадцятих класів. Докладно...

Бережіть себе!

555Шановні студенти, дорогі колеги! Наближається довгоочікуваних час літніх канікул. Адміністрація університету звертає вашу увагу на правила безпеки, яких варто дотримуватися під час подорожей та активного відпочинку. Не нехтуйте наведеними рекомендаціями!

Інтелектуальна майстерня

1392204471-4605-intellektНа кафедрі української мови та культури стартував інноваційний тренінг для викладачів «Секрети успішної комунікації у викладанні». Унікальний авторський курс проводить доцент кафедри української мови і культури, к. п. н., сертифікований тренер з інноваційного розвитку особистості Оксана Сєдашова.

Політ 2016. Гуманітарні науки

5557 квітня 2016 року в нашому Інституті відбулося Пленарне засідання ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки». З вітальним словом до учасників заходу виступив проректор НАУ з адміністрування А.В. Майснер.

VІI Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Кафедра англійської філології та перекладу запрошує взяти участь у VІI Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. Конкурс проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8. До участі у конференції запрошуються студенти 3–5 (6) курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія».

У психологічних вимірах спільнот та професій

555Кафедра авіаційної психології запрошує взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій», яка відбудеться 19–20 квітня 2016 року.

Оновлено розклад!

часыДо уваги викладачів і студентів! На сайті оновлено розклад викладачів і розклад занять академічних груп на ІІ семестр 2015-2016 н.р. 

 

Інформаційне суспільство: проблеми та перспективи

555Кафедра філософії запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському «круглому столі» «Інформаційне суспільство: його проблеми та перспективи у ХХІ столітті», який відбудеться 29 березня 2016 року. В рамках «круглого столу» передбачається робота таких секцій: 1) Трансформації в освітньому просторі інформаційного суспільства; 2) Біоетичні проблеми інформаційного суспільства.

Політ – 2016: запрошуємо до участі

БезымянныйШановні колеги, молоді вчені та студенти. Традиційно в університеті проходить міжнародна наукова конференція «Політ. Актуальні проблеми науки». Ця конференція – прикраса НАУ, адже саме вона дає путівку в життя багатьом талановитим молодим дослідникам. Навчально-науковий Гуманітарний інститут запрошує вас взяти участь у роботі конференції за напрямом «Гуманітарні науки».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве