Оголошення. Анонси. Події!

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу, що 1 квітня 2017 року завершується прийом матеріалів для публікації у черговому випуску збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

Соціокультурні виклики медіа-дискурсу

555Шановні колеги! Кафедра філософії запрошує взяти участь у Всеукраїнському круглому столі «Соціокультурні виклики медіа-дискурсу інформаційного суспільства», який відбудеться 28 березня 2017 року у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, корпус 8, аудиторія 1007.

Шевченківський березень

555Шановні колеги та студенти, кафедра української мови та культури запрошує Вас взяти участь у заходах «Шевченківського березня».

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні науковці! Редакційна колегія збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» запрошує науковців, викладачів, докторантів та аспірантів, які цікавляться проблемами мовознавчої, літературознавчої та перекладознавчої тематичної спрямованості, подати статті до чергового випуску (№35). Матеріали приймаються до 1 квітня 2017 року.

Рейтинг успішності!

555Відповідно п. 4.29. «Правил призначення і виплати стипендій здобувачам вищої освіти у НАУ», затверджених Вченою радою НАУ (протокол № 1 від 25.01.2017) публікуємо Загальний рейтинг успішності студентів НН ГМІ за результатами екзаменаційної сесії І семестру 2016-2017 н.р., а також Списки студентів, яким призначено стипендії.

Національна ідентичність в мові і культурі

555X  Міжнародна  конференція «Національна ідентичність в мові і культурі»
(17-18  травня 2017 року).
Завантажити Інформаційний лист...

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

555Кафедра педагогіки та психології професійної освіти і кафедра іноземних мов за фахом запрошують Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 23 березня 2017 року.

Запрошуємо до участі в Олімпіаді!

555Шановні студенти! У період з 23 січня по 10 лютого 2017 року в нашому Інституті відбуватиметься І етап Всеукраїнської студентської олімпіади. Запрошуємо вас до участі за усіма напрямами підготовки (для студентів випускових кафедр НН ГМІ) та за п’яти навчальними дисциплінами (українська мова, англійська мова, історія України, педагогіка, політологія – для усіх студентів НАУ).

Шановні абітурієнти 2017 року!

zno2017На нашому сайті оновлено інформацію щодо заходів, які будуть проведені на базі Національного авіаційного університету, а саме: курси з підготовки до ЗНО (для учнів 10-11-х класів); безкоштовне профорієнтаційне on-line опитуванняПлан освітніх і профорієнтаційних проектів.
Докладно...

Політ 2017: Гуманітарні науки

БезымянныйЩороку в нашому Університеті відбувається науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Політ. Актуальні проблеми науки». Наш Інститут бере активну участь в організації та проведенні секцій, круглих столів, дискусійних засідань тощо за напрямом «Гуманітарні науки».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве