Оголошення. Анонси. Події!

Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика

Запрошуємо Вас узяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції  “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться 5-6 квітня 2013 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ) за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8 (Гуманітарний інститут), кафедра англійської філології  і перекладу.

Інформаційний лист

Актуальні проблеми вищої професійної освіти. Міжнародна конференція

Кафедра іноземних мов за фахом і кафедра педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету запрошують Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 21-22 березня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, Гуманітарний інститут.

Інформаційний лист

Міжнародна конференція "Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів"

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції студентів і аспірантів «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики, яка відбудеться 18-19 квітня 2012 року за адресою м. Київ,    пр-т Космонавта Комарова 1, спорткомплекс Національного авіаційного університету.

Завантажити Інформаційний лист

Зміни графіку роботи університету

  • Понеділок 29 квітня 2013 р. (І тиждень) перенесено на  суботу 26 січня 2013 р.
  • Вівторок 30 квітня 2013 р. (І тиждень) перенесено на суботу 09 лютого 2013 р.
  • П’ятниця 03 травня 2013 р. (І тижня) перенесено на суботу 02 березня 2013 р.
  • Вівторок 07 травня 2013 р. (ІІ тижня) перенесено на суботу 23 березня 2013 р.
  • Середа 08 травня 2013 р. (ІІ тижня) перенесено на суботу 06 квітня 2013 р.
  • П’ятниця 10 травня 2013 р. (ІІ тижня) перенесено на суботу 20 квітня 2013 р.

Українська мова і культура: здобутки і перспективи

До 10-річчя Гуманітарного інституту
Кафедра української мови та культури
Запрошуємо до участі у міжвузівському науково-практичному семінарі
“Українська мова і культура: здобутки і перспективи”,
який відбудеться 28 лютого 2013 року

Міжнародний симпозіум

Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту спільно із кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує Вас до участі у I Міжнародному симпозіумі Сучасне літературознавство та прикладна лінгвістика: американські та британські студії, який відбудеться 17-19 квітня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики НАУ.

Інформаційний лист
Українською мовою
Англійською мовою

Міжнародна конференція: запрошуємо

Кафедра історії та документознавства Національного авіаційного університету спільно з кафедрою дипломатичної та консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України 21-22 березня 2013 р. проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві», що має на меті поглибити наукові знання про документ та його роль у сучасному суспільстві, збагатити практичний досвід  з питань інформаційно-аналітичної  діяльності установ та організацій та виробити практичні рекомендації щодо розширення комунікаційного діалогу засобами документа та його інформаційної складової. Запрошуємо до участі науковців і аспірантів!

Інформаційний лист

Запрошуємо до участі у конференції

Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та Кафедра іноземної філології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Подолання мовних та комунікативних бар’єрів: методика викладання гуманітарних дисциплін студентам немовних спеціальностей”, яка відбудеться 7-8 червня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та кафедра іноземної філології НАУ.

Завантажити Інформаційний лист конференції

Конкурс перекладачів!

Запрошуємо Вас узяти участь у IV Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, який проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра англійської філології  і перекладу Гуманітарного інституту НАУ. До участі у конкурсі запрошуються студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія».
У рамках першого відбіркового (письмового) туру конкурсу учасники мають подати переклади українською мовою запропонованого уривку (див. Додаток) та заповнені анкети до 25 листопада 2012 р. Комісія у 5-денний термін перевіряє роботу та інформує учасників щодо можливості їхньої участі в другому турі конкурсу. Прийом робіт здійснюється за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою «Робота на конкурс». Максимальна кількість конкурсантів від одного ВНЗ – 5 студентів.

завантажити інформаційний лист..

Конкурс студентських наукових робіт

Накази Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Завантажити..

Конкурс на кращі видання

Ректорат НАУ оголошує конкурс на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, фахові науково-популярні видання, електронні видання та англомовні видання з вищезазначених номінацій, які отримали визнання фахівців і не менше одного року використовуються у навчальному процесі вищих навчальних закладів України.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве