Оголошення. Анонси. Події!

«Інсайт» запрошує до зустрічей!

5555 жовтня 2018 року у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М) відбулася перша зустріч у новому навчальному році. Цільовою аудиторією майстер класу стали першокурсники, оскільки вони зараз перебудовують устрій свого життя і їм потрібна підтримка.

Запрошуємо до публікації!

555Редакційна колегія збірника «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» запрошує науковців, викладачів, докторантів та аспірантів, які займаються проблемами мовознавства, перекладознавства та літературознавства, подати статті до чергового випуску (№38). Матеріали приймаються до 20 жовтня 2018 року.

Запрошуємо на навчання майбутніх докторів філософії (PhD)

iStock-537299474Навчально-науковий гуманітарний інститут запрошує на навчання в аспірантурі (освітньо-науковий ступінь PhD).

Стипендіальний рейтинг ІІ семестру 2017-2018 н.р.

1494880102 usloviya-polucheniya-povyshennoy-stipendii-v-ukraine-v-2017-goduШановні студенти, до вашої уваги Стипендіальний рейтинг студентів бюджетної форми навчання за результатами складання сесії ІІ семестру 2017-2018 н.р.

УВАГА: уточнення від 04.07.2018!

Політ: Програма та Збірники тез доповідей

5553-6 квітня 2018 року на базі нашого Інституту було проведено 13 секцій XVIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Зазначені секції, що традиційно об’єднуються у напрям «Гуманітарні науки», зібрали більше 600 учасників, 40 з яких представляли заклади вищої освіти України, Білорусії, Туреччини, Польщі, Німеччини, Литви, Латвії.

Шановні колеги та студенти!

55527 березня 2018 року в межах програми наукових заходів І Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» кафедра філософії анонсує проведення Філософських читань «Вплив високих технологій на розвиток культури в інформаційному суспільстві».

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки»

555До уваги усіх студентів та молодих учених НАУ! Наш інститут запрошує вас до участі в роботі секційних засідань Міжнародної науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки». Цьогоріч НН ГМІ проводить конференцію у форматі 13 секцій за усіма спеціальностями та навчальними дисциплінами Інституту.

Шевченківський березень

200-richchya-z-dnya-narodzhennya-tarasa-shevchenkoШановні колеги та студенти, кафедра української мови та культури запрошує Вас взяти участь у заходах «Шевченківського березня», які проходитимуть у Навчально-науковому гуманітарному інституті. 

IХ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Кафедра англійської філології і перекладу запрошує студентів усіх вузів України узяти участь у IХ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. До участі запрошуються студенти 3-6 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія», «Переклад».

Міжнародний симпозіум: березень-квітень 2018 року

ГМИ. ЗАГОТОВКАШановні колеги, дорогі друзі, молоді вчені, студенти! Навчально-науковий гуманітарний інститут має честь запросити вас до участі в І Міжнародному симпозіумі «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». Присвячений 85-річчю Університету та 15-річчю Інституту, Симпозіум об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування наукового дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах сучасного глобалізованого соціуму.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве