Обговорення російської агресії в Україні на міжнародних теренах

5Питання російської агресії в Україні має постійно бути у центрі уваги світової спільноти. Саме задля цього завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко доєднався до Міжнародної студентської конференції UKRAINE THROUGH MODERN PERSPECTIVE, яка пройшла 30 червня 2022 у Державному університеті імені Іллі Чавчавадзе (Тбілісі, Грузія).

Виступивши перед учасниками конференції з привітальним словом як запрошений гість, він акцентував увагу присутніх на нагальності вирішення нинішньої ситуації, важливості свідомої патріотичної позиції кожної молодої людині у сучасних реаліях та необхідності безкомпромісно відстоювати свої національні та етнічні позиції на міжнародній арені.
У ході конференції обговорювалися актуальні питання, пов’язані з російською агресією в Україні, проводилися історичні паралелі з російською окупацією грузинських територій, звучали роздуми про короткострокові та довгострокові перспективи розвитку ситуації в Україні.
Тож щиро дякуємо науковій спільноті Державного університеті імені Іллі Чавчавадзе за організацію такої надзвичайно важливої конференції та запрошення Сергія Сидоренка для привітального слова, і таким чином наданні йому можливості поділитися думками щодо військової агресії Росії в Україні. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

3

1 1

10

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве