У НАЦІОНАЛЬНОМУ АВІАЦІЙНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛАСТЬ ХVІІ НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ»

unnamed 116 - 17 червня 2022 року в Національному авіаційному університеті відбулась ХVІІ науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти», яка також транслювалася онлайн. Загальна кількість учасників конференції склала понад 117 осіб, серед яких були присутні доктори та кандидати наук, майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу та Заслужені майстри спорту України, олімпійські чемпіони та Заслужені тренери України.

 

Конференцію щорічно ініціює і організовує кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Національного авіаційного університету на чолі з її завідувачем, кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом Вржесневським Іваном Івановичем та співорганізаторами Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Міжрегіональною академією управління персоналом. Також цьогоріч до організації та проведення конференції долучився Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.
Конференція розпочалась з вітальних слів проректора з гуманітарної політики та інновацій НАУ Тімкіної Світлани Юріївни, вона передала вітання від ректора НАУ, доктора технічних наук, професора Луцького Максима Георгійовича. До вітальних слів долучились заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Боляк Андрій Анатолійович – він передав учасникам і організаторам конференції вітання від голови Комітету Стеценка Вадима Григоровича, Захарчук Іван Романович, віце-президент Київської шахової федерації, завідувач кафедри фізичного виховання МАУП, зачитав вітання від Народного депутата України, олімпійського чемпіона Токіо-2020 Жана Беленюка та Вржеснєвський Іван Іванович передав вітання від президента Олімпійської академії України, віце-президента Національного олімпійського комітету України Булатової Марії Михайлівни,п також на конференції була присутня Декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, доцент,Кандидат педагогічних наук Ладогубець Наталія Вітальіївна та Заступник декана з наукової та міжнародної діяльності, доцент, Кокарєва Анжеліка Миколаївна.
Основними темами доповідей учасників конференції стали науково-методичні та організаційні основи фізичного виховання у непрофільних закладах вищої освіти (пріоритети, перспективи, проблеми організації та методики викладання); фізичне виховання студентів спеціальних медичних груп у сучасному контексті (оздоровчий вплив фізичного виховання); проблеми оздоровчої та спортивної підготовки у період війни; ідентифікація педагогіки рухової активності; інтелектуальні і мистецькі види спорту в умовах сучасної ситуації в світі та гуманістичні ідеали та цінності олімпізму, олімпійська освіта в сучасному суспільстві (з питань історії, філософії, психології, соціології, етики, естетики, екології).
Слід відзначити, що на конференції було заслухано та обговорено доповіді високого рівня підготовки. Особливо хотілося б відмітити виступи начальника Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, голови Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктора Острєцова та Олександра Дубового, директора Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. А також Куришко Ігоря Васильовича, кандидата педагогічних наук, викладача кафедри фізичного виховання МАУП та учасника територіальної оборони Київської області.
Обговорення тем було жвавим та продуктивним. Кожен мав змогу долучитись до обговорення, висловити власну думку та обмінятись досвідом.
Наприкінці конференції подяками і грамотами були відзначені керівники кафедр і викладачі вищих навчальних закладів за особисті вагомі внески у розвиток фізичного виховання, спорту і олімпійського руху серед учнівської та студентської молоді України в умовах військового стану, а саме Доцент кафедри фізичного виховання ФЛСК НАУ Орленко Наталя Анатолівна, Акімова Валентина Олександрівна, Ґарнусова Вікторія Вікторівна.
Київське міське відділення КФВС МОН висловило слова вдячності організаторам за запрошення на конференцію. Вона проведена на високому організаційному рівні та містила безліч змістовної інформації.

unnamed

unnamed 4

unnamed 2

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве