Захист кваліфікаційних робіт на присвоєння кваліфікації «Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності»

Безымянный214–15 червня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт на присвоєння кваліфікації «Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності» освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» здобувачів вищої освіти кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ. На розгляд членів екзаменаційної комісії на чолі з кандидатом історичних наук, директором Центрального державного електронного архіву України Ю.С. Ковтанюком були представлені роботи, присвячені актуальним проблемам документознавства, соціальних комунікацій, інформаційної та інформаційно-аналітичної діяльності.

Під час захисту робіт майбутні бакалаври продемонстрували фахові знання, уміння презентувати результати проведених досліджень, аргументовано відповідати на запитання членів екзаменаційної комісії. Відповіді на питання переростали у конструктивний діалог здобувачів вищої освіти з членами екзаменаційної комісії, який окреслював перспективи та напрями подальших наукових досліджень. Захист дипломних робіт відбувався за встановленими вимогами. Рішенням екзаменаційної комісії до участі в огляді-конкурсі на кращий дипломний проєкт (роботу) були рекомендовані кваліфікаційні роботи: Вікторії Гарбар, Анастасії Татуян, Марини Божко, Надії Давидюк.

Цьогоріч це були не просто здобувачі вищої освіти. Цьогоріч це були одні із найкращіх студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Здобувачі, які в 2018 році стали студентами НАУ, в 2019 році - найкращою групою Національного авіаційного університету, а в 2022 році - випускниками, які гідно представили себе та свої досягнення за чотири роки навчання.
Колектив кафедри історії та документознавства пишається Вами!
Вітаємо бакалаврів! Високого Вам злету!
До зустрічі у магістратурі!

Безымянный9

3Безымянный

1Безымянный

Безымянный4

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве