Профорієнтаційні зустрічі у коледжі НАУ

310 червня 2022 року завідувач кафедри історії та документознавства, професор Ірина Тюрменко та гаранти освітньо-професійних програм кафедри доццент Олена Ісайкіна (ОП «Документознавство та інформаційна діяльність») і доцент Тетяна Клиніна (ОП «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації») провели профорієнтаційну зустріч з випускниками Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

Потенційні абітурієнти були ознайомлені з умовами вступної кампанії 2022 року, особливостями та перевагами освітньо-професійних програм. У ході жвавого спілкування було обговорено широке коло питань, які цікавили випускників.
Колектив кафедри щиро дякує за сприяння у проведенні зустрічі Багінській Антоніні Павлівні та з нетерпінням очікує на поповнення студентської родини спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» випускниками коледжу.