«ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА»

Колаж підсумковийЗ 8 по 10 червня 2022 року за ініціативи кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики соціальних комунікацій Національного авіаційного університету у дистанційному форматі відбувся 2-денний науково-практичний марафон «Формування професійної компетентності практичного психолога».

Ініціаторами та активними учасниками марафону стали науково-педагогічні працівниками кафедри педагогіки та психології професійної освіти, що має більш, ніж 20-ти річний досвід підготовки високопрофесійних фахівців у галузі практичної психології. Запрошені до участі у заході здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія (освітньо-професійної програми «Практична психологія») мали можливість ознайомитися зі змістовними, цікавими, глибокими доповідями, яскраво проілюстрованими роздумами з актуальних проблем становлення та розвитку практичного психолога в Україні, що створило додаткові умови ефективної підготовки конкуренто-спроможних фахівців та їхньої реалізації в професії.
Під час підбиття підсумків науково-практичного марафону учасники констатували високий рівень проведення заходу, змістовні виступи, панування взаємоповаги, доброзичливості та позитивного ставлення один до одного.
Дякуємо всім спікерам, учасникам науково-практичного марафону за активну участь, непідробний інтерес до проблем та перспектив професійної діяльності психолога, що засвідчили невичерпність цієї теми!

З повагою, кафедра педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

photo5271647420821912059