Бери приклад: найвідоміші особистості світу IT

Царик 2 червня 2022 року на кафедрі іноземних мов за фахом ФЛСК НАУ відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Шульги Тетяни Валеріївни. Студенти 1 курсу Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії груп 141, 142, 171 та 174 виступили з доповідями англійською мовою на тему: «The History and Development of Computer Science» (Історія та розвиток комп’ютерної науки), представивши цікаві презентації особистостей та подій, які значно вплинули на формування та розвиток сучасних комп’ютерних наук і технологій.

Штучний інтелект, віртуальна реальність, космічні чартери, голосове управління, роботи – ці технології ще 20 років тому були лише науковими теоріями, але завдяки геніям сучасності стали реальністю. Науково-технічна революція триває та продовжує змінювати нашу дійсність - робототехніка стає все досконалішою, штучний інтелект все розумніший, а міжпланетні польоти все реальніші. Завдячувати цим досягненням ми можемо людям, які століттями працювали над покращенням нашого світу: математикам, фізикам, хімікам, інженерам, а згодом, ІТ-розробникам та програмістам. Інформаційні революції, які відбулися в історії людства, пов’язані з іменами Блеза Паскаля, Чарльза Беббіджа, Ади Лавлейс, Курта Геделя, Алонсо Черча, Алан Тюринга та інших, імена яких студенти згадали у своїх доповідях.
Майбутні фахівці присвятили багато уваги найвидатнішим геніям сучасності з різних сфер, які рухають наш світ вперед та пропонують все більш фантастичні технології: Тіму Бернерсу-Лі, Ларрі Пейджу, Сергію Бріну, Ілону Маску, Юрію Ізотову, Марку Цукербергу, Мічіо Кайку та іншим.
Найяскравіші доповіді, які викликали жваве обговорення представили
студенти Борисова Софія (171 ФККПІ), Бакало Владислав (174 ФККПІ ), Гичак Тарас (141 ФККПІ), Д’яченко Герман (171 ФККПІ), Царик Надія (171 ФККПІ), Григоренко Владислав (141 ФККПІ) та Лук’яшко Назар (174 ФККПІ).
Важливим результатом зустрічі стало розуміння необхідності розвитку цифрових компетенцій, вдосконалення особистих якостей майбутніх фахівців та вміння правильно встановлювати цілі для особистісного зростання.

Our group

Григоренко