Студенти НАУ про інформаційні технології XXI століття

2a26 травня 2022 року на кафедрі іноземних мов за фахом ФЛСК НАУ відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Шульги Тетяни Валеріївни. Студенти 1 курсу Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії груп 171 та 174 виступили з доповідями англійською мовою на тему: «Information technologies of the 21st century» (Інформаційні технології 21 століття) з наступним їх обговоренням.

Студенти розглянули проблему інформатизації суспільства як глобальний соціальний процес, домінуючим видом діяльності у якому є збір, накопичення, продукування, обробка, зберігання, передача та використання інформації, здійснювані на основі сучасних засобів мікропроцесорної та обчислювальної техніки, а також різноманітних засобів інформаційного обміну.
У творчій та дружній атмосфері студенти обмінялися досвідом використання сучасних інформаційних технологій; розглянули їх проблеми та перспективи; зазначили активне використання потенціалу людства, що постійно розвивається; проаналізували інтеграцію інформаційних технологій у наукових, виробничих та освітніх видах діяльності. Особливої уваги набуло обговорення можливостей використання інформаційних технологій у навчанні.
Студенти Царик Надія (171 ФККПІ), Д’яченко Герман (171 ФККПІ), Балашова Дар’я (171 ФККПІ), Петровська Марі (171 ФККПІ), Лук’яшко Назар (174 ФККПІ ), Бакало Владислав (174 ФККПІ) та інші представили цікаві відео презентації новітньої комп’ютерної та телекомунікаційної техніки, визначивши головні тренди розвитку технологій, які змінять світ у майбутньому.
Важливим результатом зустрічі стало розуміння необхідності розвитку цифрових компетенцій та впровадження електронного навчання у суспільстві.

4z

5z