Науковий гурток "Арт-клуб"

skdENGawpvUАрт-терапія продовжує пошук нових ресурсів, адаптації, переживання та відновлення психіки людини у відповідності до сучасних реалій життя. 16 травня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Арт-клубу» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти, арт-терапевта, кризового психолога Дацун Олени Вікторівни зі студентами 5 курсу спеціальності 053 «Практична психологія».

Тематикою засідання була апробація методики «Кульбабки», автором якої є Черкашина Марина – клінічний психолог, арт-терапевт, лялькотерапевт, в рамках проекту «Малюємо світ!», що стартував з другого тижня війни.
Асоціації, які виникали під час роботи з методикою – полегшення, спокій, відчуття дитинства, паралелі з тим, як українці розлетілися по всім куточкам світу, щоб продовжити жити. Учасники групи запропонували використовувати дану методику для роботи з мамами з дітьми, що переїхали до безпечних місць, в роботі з почуттям провини через виїзд з країни, в роботі по відновленню та ресурсу.

photo 2022-05-23 11-45-17

photo 2022-05-23 11-45-27