Дні науки в НАУ тривають

для новин20 травня 2022 року Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відзначав День науки в Україні, який 21 травня святкує вся наукова спільнота. Кафедра авіаційної психології організувала й провела психологічний вебінар «Сучасні техніки практичної роботи в галузі нейропсихології: досвід України та країн ЄС».

Основним спікером був запрошений Гарюшкін Дмитро Сергійович – нейропсихолог, президент Асоціації нейропсихологів України (АНПУ), завідувач лабораторії психофізіології НДІ медицини і транспорту, директор нейропсихологічного центру NEURO BRAIN BOOST.
Присутність та активна участь керівництва факультету, представників інших ЗВО України, викладачів, аспірантів та студентської молоді засвідчила актуальність тематики даного заходу та його професійний рівень проведення. Були розглянуті актуальні питання сучасного застосування технік роботи в Україні та країнах ЄС, використання передових наукових методів роботи та дослідження окремих психічних процесів як комплексної діагностики нервової системи особистості.
Особливої уваги та дискусії викликали питання психоневрологічної допомоги пораненим військовим та особам, що втратили частини тіла під час бойових дій, як специфічної дієвої форми постраждалим. Ці та інші питання, що обговорювалися під час заходу, стали активізацією мотивації студентської молоді до розширення знань та практичних умінь з нейропсихології та взагалі в галузі психології задля усвідомлення багатопланових психофізіологічних функцій і процесів, що відбуваються з особистістю.

Znimok-ekrana-267-1024x576

Znimok-ekrana-265-1024x576