ПОЛІТ- 2022. ФАХОВІ ІНОЗЕМНІ МОВИ

819 травня 2022 року в рамках проведення XXII Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції «Фахові іноземні мови».

З вітальним словом до учасників конференції звернулася зав. кафедри, професор Акмалдінова О.М. Участь у засіданні взяли провідні викладачі кафедри: доценти Будко Л.В. та Гурська О.О., ст. викладачі Шульга Т.В., Сорокун Г.В., Максимович Г.О. та інші.
70 студентів Аерокосмічного факультету, Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії та Факультету транспорту, менеджменту і логістики опублікували тези доповідей та виступили з презентаціями англійською мовою з найактуальніших проблем авіації та космонавтики; автоматизації та енергоменеджменту; сучасних інформаційних технологій, захисту інформації та систем управління інформаційною безпекою; логістики, екології та сучасної освіти. Обговорювалися питання підвищення професійної та загальнокультурної компетентності майбутніх фахівців, вивчення закордонного досвіду.
Найбільше зацікавлення та жваве обговорення викликали доповіді та презентації студентів Кулика М.Т., Луценко В.В. (ФККПІ), Лук’яшко Н.В. (ФККПІ), Дідика Д.С. (ФККПІ), Трушковського М.Д. (АФ), Назаретян О.О., Швець О.О. (ФТМЛ), Боденчук О.О., Фесенко А.М. (ФТМЛ), Борисової С.А. (ФККПІ) Горбачової Д.О. та Курганської Є.Є. (ФТМЛ), Величко О.С. (ФККПІ), Петрова В.В. (АФ).
Засiдання завершилося пiдбиттям пiдсумкiв, систeматизацiєю висновкiв та рeкомeндацiй. За підсумками роботи конференції передбачено формування електронного збірника матеріалів тез доповідей. Надзвичайна активність студентів та високий рівень доповідей підтверджує високу мотивацію студентів до оволодіння фаховими іноземними мовами, що значно підвищує конкурентоспроможність майбутніх фахівців на міжнародному ринку праці.

Our team

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,