День вишиванки в НАУ

для новинУ Національному авіаційному університеті відбувся захід до Дня вишиванки «Вишиванка – наша духовна броня». Організувала захід кафедра української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
Цього року День вишиванки набуває для українців особливого значення: у боротьбі за нашу незалежність важливим є те, що нас ідентифікує як націю, є невід’ємним атрибутом нашої державності, закодовує в собі силу, мужність і нескореність українського народу. Це наш національний одяг, наша вишиванка.

У прекрасних вишиванках студенти Національного авіаційного університету читали вірші, виконували пісні про національний оберіг і генетичний код українців. До свята долучилися заступник декана ФЛСК з наукової та міжнародної роботи Анжеліка Кокарєва, відповідальна факультету по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, завідувачка кафедри української мови та культури Світлана Литвинська, завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко. У невимушеній атмосфері говорили про те, чому важливо вдягнути сьогодні вишиванку, яка її історія, значення орнаментів у ній. У цей час, за словами учасників заходу, вишиванка стає для українців найміцнішою духовною бронею. Вона нас об’єднує, надихаючи на боротьбу. Вона – символ вільних, незламних людей! Вітаємо зі святом, українці!

Знімок екрана 2022-05-19 152654

Знімок екрана 2022-05-19 152838