Політ-2022. Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації»

618 травня 2022 року на базі кафедри Іноземних мов та прикладної лінгвістики в онлайн форматі на платформі Google Meet відбулося засідання секції «Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації», яке проходило у рамках проведення XХІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Засідання секції розпочалося з хвилини мовчання. Студенти кафедри військової підготовки підготували для перегляду зворушливий відеоролик «Разом ми сильні!».
До участі у засіданні секції долучилися 32 учасники, які представляли 10 закладів вищої освіти України та зарубіжжя, а саме: Університет імені Ахі Еврана, м. Кіршехір (республіка Туреччина); Полтавський державний медичний університет; Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»; Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України; Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького; Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Київський національний лінгвістичний університет; Відокремлений структурний підрозділ «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету».
З вітальними словами до учасників конференції з побажаннями плідної та активної роботи звернулися проректор університету Киршехір Ахі Евран, професор, доктор Ахмед Гокбел, керівник міжнародного відділу університету Киршехір Ахі Евран, доцент, доктор Ерман Акіллі, завідувач кафедри філології та мовної комунікації Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», професор Ігнат’єва С.Є., кандидат філологічних наук, доцент, професор кафедри філології та мовної комунікації Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Цюпяк І.К., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Національного університету біоресурсів і природокористування України Зуєнко Н.О., старший викладач відокремленого структурного підрозділу «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету» Єрмоленко Т.М.
Учасники та гості конференції були приємно вражені цікавими, змістовними, інформативними доповідями, презентаціями, кожна з яких завершувалася жвавим та продуктивним обговоренням. Доповідачі висвітлювали своє бачення існуючих проблем залежно від напряму досліджуваної тематики та висловлювали свої пропозиції і думки щодо їх вирішення. Панувала атмосфера обговорення, що спонукала до роздумів, обміну думками, пошуку відповідей на питання.
Робочими мовами засідання секції були англійська та німецька. Студенти продемонстрували високий рівень сформованості уміння користуватися іноземною мовою для реалізації конкретних комунікативних завдань. Засідання секції пройшло на високому організаційному, науково-теоретичному рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді.
Дякуємо всім учасникам, усім нашим гостям за участь у роботі секції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,

ел. пошта: flsc@nau.edu.ua