Політ-2022. Фізичне виховання у сучасних контекстах

419 травня 2022 року на кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки відбулося засідання секції «Фізичне виховання у сучасних контекстах» у рамках ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Політ».

З вітальним словом на конференції виступили заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарева, завідувач кафедри, доцент Іван Вржесневський. У роботі секції взяло участь більше 60 студентів, було продемонстровано 6 доповідей з 38 студентів та аспірантів, а також їх наукових керівників. Зазначимо, що у роботі секції взяли участь також ЗВО України та Португалії, що підкреслює науковий інтерес до нашої конференції у цей непростий військовий час.
Дякуємо всім учасникам. Мирного неба і подальших високих наукових та спортивних досягнень!

unnamed 2

unnamed 1