Політ-2022. Психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій

319 травня, у національне свято Дня вишиванки, відбулося засідання секції психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій ХХІІ Міжнародної науково-практично конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених Політ. Головувала на секції доктор психологічних наук, доцент Лич О.М, секретар Власова-Чмерук О.М.

На секції учасники презентували свої наукові дослідження, озвучили цікаві емпіричні результати. Частина наукових робіт цьогорічної секції присвячена висвітленню різних аспектів психологічної допомоги в умовах війни, що відображає наміри студентів розширити своє розуміння цієї хвилюючої теми та підвищити психологічну обізнаність.
У цей непростий для країни час, завдання науковців – пізнавати, розвивати науку та культуру та супроводжувати на цьому шляху студентів та молодих вчених. Найкраще це вдається, коли ми всі разом. Синергія спільних наукових зустрічей породжує у учасників нові питання, що з часом перетворяться на нові ідеї, які взаємно збагачують.

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,

ел. пошта: flsc@nau.edu.ua