Академічна мобільність на кафедрі англійської філології і перекладу

фото2Академічна мобільність викладача - це завжди набуття нового досвіду та знань, які можна застосувати у своєму рідному університеті. Викладачі кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій завжди намагаються йти в ногу з часом та опановувати досвід зарубіжних колег.

Крім цього, зараз, як ніколи, актуально та необхідно доносити до широкої світової спільноти правдиву інформацію про Україну та військову агресію рф на нашій рідній землі. Доцент кафедри Алла Головня проведе інтенсивний курс української мови та цикл відкритих лекцій про низку питань, пов'язаних з Україною, в університеті Ilia State University (Тбілісі) в рамках ініціативи університету з підтримки українських вчених. Лекції та практичні заняття проводяться для студентів університету та широкої спільноти.

фото1

фото3