ПОЛІТ-2022

політ 2218 травня 2022 року розпочала роботу ХXІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій традиційно організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.
З вітальними словами до учасників конференції звернулися проректор з гуманітарної політики та інновацій Світлана Тімкіна, декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталія Ладогубець, заступник декана ФЛСК з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ Роман Одарченко.

Цього року за напрямом «Гуманітарні науки» конференція зібрала понад 450 учасників, які представляли 30 закладів вищої освіти України та зарубіжжя, а саме:
Закордонні заклади
UHasselt, Hasselt Zebra Technologies, Brno
Політехнічний Універсітет м.Порту, Португалія
Technische Universität, Berlin (Технічний університет, Берлін)
Університет імені Ахі Еврана, м. Кіршехір, Республіка Туреччини
Вітчизняні заклади
Державний торговельно-економічний університет.
Національний університет «Києво-Могилянська академія».
Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету».
Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, Київ
Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ
Національна академія внутрішніх справ, Київ
Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, Кропивницький
Київський національний університет технологій та дизайну, Київ
Державний університет телекомунікацій, Київ
Національний університет фізичного виховання і спорту, Київ
Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля
Національного університету цивільного захисту України, Черкаси
Черка́ський націона́льний університе́т і́мені Богда́на Хмельни́цького, Черкаси
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Дніпро
Полтавський державний медичний університет, Полтава
Національний університет харчових технологій, Київ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ
Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київ
Ки́ївський націона́льний лінгвісти́чний університе́т, Київ
Відокремлений структурний підрозділ «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету»
Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування», Рівне
Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад
«Мала академія наук учнівської молоді», Київ
Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, Рівне
Обласний науковий ліцей у м. Рівне Рівненської обласної ради, Рівне

Робота Пленарного засідання продовжилася у форматі доповідей, які презентували:
Тетяна Коноваленко декан філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат педагогічних наук наук, доцент «Як не втратити себе в освітньому просторі? #лайфхаки для викладачів і студентів»;
Катерина Балахтар старший викладач кафедри мовної підготовки, психотерапевт з позитивної психотерапії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, PhD у галузі психології «Креативність у діяльності викладача ЗВО»;
Єва Малярчук в.о. голови Наукового товариства молодих учених Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, здобувач вищої освіти освітнього ступеня Бакалавр, освітньої програми Політологія «Політичне лідерство в умовах краху світової безпеки».
Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в секційних засіданнях конференції впродовж 18-20 травня.
Сьогодні надважливим завданням вищої освіти є підготовка висококваліфікованих фахівців, які прославлятимуть Україну на світових теренах. Бажаємо нашим студентам нових наукових і творчих досягнень!
Політ-2022 відбувся! Дякуємо за це нашим захисникам!
Слава Україні!

Завантажити матеріали

Програма конференції за напрямом «Гуманітарні науки»

Збірник тез доповідей конференції за напрямом «Гуманітарні науки» (Том 1)