Засідання гуртка «Питання мови у творах Тараса Шевченка»

Знімок екрана 2022-05-04 1636015 травня відбулося засідання студентського наукового гуртка «Питання мови у творах Т. Шевченка». Участь у засіданні взяли доцент кафедри української мови та культури Стецик Х.М. і студенти Національного авіаційного університету. У важливих питаннях, які стосуються основ існування держави, чинників об’єднання народу, доцільно звертатися до творчості тих постатей, які є авторитетами, чиє слово мало значення в різні історичні періоди життя українців.

Такою постаттю для нас є зокрема Т.Шевченко, його настанови є особливо актуальними і цінними у вирішальні етапи життя нашої держави. Яке місце займала українська мова в житті і творчості Т.Шевченка, чому їй надавав письменник такого великого значення – це аналізували учасники гуртка. Студенти представили результати власних досліджень, у яких з’ясували, що українська мова була для Шевченка чинником збереження національної ідентичності, природним засобом спілкування його як українця, ознакою зв’язку з мовою батьків, найдієвішим інструментом творчого самовираження.

Знімок екрана 2022-05-04 144929

Знімок екрана 2022-05-04 145811