Засідання гуртка «Жіночі образи у творах Т. Шевченка»

IMG 71334 травня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Я на сторожі коло їх поставлю слово», який працює на базі кафедри української мови та культури. Тема засідання – «Жіночі образи у творах Т.Шевченка».

Проводила гурток старший викладач кафедри Добровольська Л.А. У роботі гуртка взяли участь студенти 1 курсу Національного авіаційного університету, які презентували результати власних досліджень, присвячених образу жінки у творчості Т.Шевченка. Така тема, як було видно, викликала в студентів значний інтерес: було підготовлено 16 доповідей-презентацій, у яких проаналізовано особливості інтерпретації жіночих образів у художньому дискурсі письменника. Студенти охоче ділилися своїми думками щодо того, якою бачив роль жінки в суспільстві Т.Шевченко, у чому новаторство його як письменника в її зображенні і чому його погляди в цьому питанні, як і в багатьох інших, є актуальними сьогодні.