Випуск магістрів спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації»!

Screenshot 1 Магістри 320 квітня 2022 року кафедра філософії ФЛСК ініціювала проведення урочистої онлайн зустрічі для випуску здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації». Наразі готові до видачі дипломи та додатки до них, і з цього моменту випускники вже офіційно стають кваліфікованими фахівцями.

Цей випуск – хвилююча і відповідальна подія для всієї кафедри, факультету та університету, адже це перший випуск магістрів філософської спеціальності, і всі етапи навчання у 1 рік і 4 місяці приходилося долати за серйозних зовнішніх викликів. Залишається багато споминів від пройденого і пережитого! Час роботи викладачів і магістрів припали на оголошення в країні пандемії COVID, і разом приходилося освоювати дистанційні форми і технології навчання, звикати жити в соціальній ізоляції і долати хворобливі стани; разом переживали випробування, пов’язані з проходженням акредитаційної експертизи освітньої програми з боку Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти, і вони були успішно і достойно подолані; а далі була практика, робота зі стейкхолдерами, виконання і захист кваліфікаційних робіт, успішна атестація здобувачів і, нарешті, довгоочікуваний випуск і вручення дипломів, але цей святковий і урочистий момент, на превеликий жаль, припадає тепер на оголошений правовий режим воєнного стану.
Втім, не дивлячись на ці серйозні випробування і, навіть, всупереч ним, колектив кафедри філософії, деканат ФЛСК і випускники знайшли можливість приєднатися до онлайн зустрічі для привітань із здобутими досягненнями і висловлювання добрих побажань на майбутнє.
Лунали поздоровлення від адміністрації ФЛСК: заступника декана з навчально-методичної роботи О.В. Алпатової, заступника декана з науково-методичної та міжнародної діяльності А.М. Кокарєвої, відповідальної по роботі зі студентами Л.О. Хоменко-Семенової. Вони налаштовували випускників не зупинятися у розвитку, іти вперед, набувати професіоналізм і досвід. Радили використовувати час криз для нового переосмислення себе і власних можливостей, нового випробування. Водночас плекали надію, щоби випускники, ідучи з НАУ, залишалися членами великої університетської родини, не забували своїх наставників і педагогів. Спільно привітали магістрів і колектив кафедри філософії – завідувач кафедри професор Л.Г. Дротянко, куратор групи магістрів і відповідальний за проходження переддипломної практики С.С. Орденов, відповідальний секретар відбіркової комісій ФЛСК НАУ і керівник дипломного проекту – І.П. Скиба, а також гарант освітньо-професійної програми “Філософія комунікації” – М.А. Абисова. Вони передавали слова подяки за плідну роботу і ефективну комунікацію впродовж усього терміну навчання, відмічали затребуваність здобутих знань і компетенцій, бажали гарних перспектив у майбутньому працевлаштуванні.
Почули теплі й щирі зворотні слова випускників до своїх педагогів і кураторів. Напевно, це була найзворушлива мить зустрічі.
Ми ще раз вітаємо випускників із завершенням навчання і здобуттям кваліфікації. Бажаємо здоров’я, мирного неба, натхнення і сил для самовдосконалення! Чекаємо обов’язково на зустріч оффлайн у мирний час і на співпрацю!

Screenshot 1 Дротянко2

Screenshot 1 Магістри Кокарєва