Вчена рада факультету

вчена рада14 квітня 2022 року відбулася перша після початку ведення воєнного стану в Україні Вчена рада факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Голова Вченої ради, декан факультету Наталія ЛАДОГУБЕЦЬ подякувала всім за дотримання регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі синхронної та / або асинхронної моделі освітньої взаємодії та запропонувала розглянути та ухвалити рішення відповідно до окремих пунктів наказу ректора від 28.03.2022 № 250/02/од «Про освітній процес в Університеті в умовах правового режиму воєнного стану».

Зокрема, розглянули п. 3.10 наказу ректора та ухвалили обґрунтовані вимоги в умовах правового режиму воєнного стану щодо структури, змісту та обсягу кваліфікаційних (дипломних) робіт (проєктів) здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та розміщення в репозитарії університету пояснювальних записок кваліфікаційних (дипломних) робіт (проєктів) в 2022 році.

Серед різного заслухали інформацію заступників декана Олександри АЛПАТОВОЇ та Анжеліки КОКАРЄВОЇ щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану; особливості вступної кампанії у 2022 році тощо.
Окремо заслухали інформацію голови студентської ради гуртожитку №5 Костянтина ІСТРАТОВА про функціонування гуртожитку в період воєнного часу, зокрема, труднощі та особливості проживання здобувачів вищої освіти. Також рекомендовано до друку колективну монографію кафедри англійської філології і перекладу.

Наприкінці засідання Наталія ЛАДОГУБЕЦЬ подякувала всім за роботу в непростих умовах, закликала обов’язково повідомляти адміністрацію Факультету щодо всіх проблем, які виникають в процесі навчання, в тому числі про зміну життєвих та безпекових обставин, що унеможливлюють продовження навчання здобувачів вищої освіти та побажала усім мирного неба, міцного здоров’я, наснаги, витримки і злагодженої роботи для спільної перемоги.

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,

ел. пошта: flsc@nau.edu.ua