Життя з ВІЛ: факти, історії, стереотипи

DSC_044629 листопада 2012 року кафедра соціології та соціальних технологій Гуманітарного інституту провела круглий стіл на тему «Життя з ВІЛ: факти, історії, стереотипи» Цей захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається в усьому світі 1 грудня. Круглий стіл організував кандидат психологічних наук, доцент Блінов Олег Анатолійович. Участь прийняли директор Київського міського правобережного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді Пілявська Людмила Олександрівна, психолог центру Малько Світлана Вікторівна та фахівець соціальної роботи Деревянко Дарина Григорівна, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Крисов Леонід Петрович, Методист тренінгової студії «За здоров’я молоді» Цисар Ірина,  координатор ВІЛ-сервісних програм Київського міське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ\СНІД» Булах Лада Валентинівна.