Всеукраїнські змагання кубок ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”

IMG 610721-22 січня 2022 року в Більярдному клубі «Платон», м. Київ проходили Всеукраїнські змагання - Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Це вже в тринадцяте розігруються кубки Ректора, починаючи з 2010 року, але вже вдруге серед науково-педагогічних працівників ЗВО України. В змаганнях прийняли участь 39 спортсменів з 18 ЗВО України.

У командному заліку Кубок ректора завоювала лідер сезону 2021 команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Курилко Олександр, Небелас Денис, Ворона Віталій Міхно Олексій, Цюра Вадим, Дейнеко Степан, Жиров Генадій, Демянюк Олексій, Копистира Арсеній, Гололобов Всеволод, Нестор Віталій) ректор - Бугров Володимир Анатолійович, друге місце посіла команда Національного авіаційного університету (Ключніков Тарас, Іванченко Ігор,Ремінний Сергій) Ректор Луцький Максим Георгійович і третє місце – команда Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ (Коваль Олег , Гудзь Андрій, Сапронов Олександр, Іванова Вікторія) ректор - Бугров Володимир Анатолійович. В особистому заліку переміг, як і очікувалось, Ключніков Тарас (Національний авіаційний університет), друге місце у Тюпи Віталія (Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й. Мухіна), треті місця, як і в 2021 році, посіли Пісарєв Олександр (Національний університет оборони України імені Івана Черняховського) та Клименко Ігор (Інститут економіки і права КРОК).
В турнірі „ Білія ” (забита кількість куль до першої помилки ) чемпіоном став Тютюн Максим (Національний університет оборони України імені Івана Черняховського) - 14 куль, друге місце Клименко Ігор (Інститут економіки і права КРОК) - 10 куль і третє місце - Котелянець Віталій (Національний авіаційний університет) - 9 куль.
Спортсмени, які не працюють на даний час в ЗВО, виступають особисто, але вказується ЗВО в якому працювали.

image 6483441

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,