Уроки професійної орієнтації в середній спеціалізованій школі № 71 м. Києва

shcho take proforiyentaciya12 cічня 2022 року викладач кафедри іноземних мов за фахом Дишлева Ганна Володимирівна відвідала середню спеціалізовану школу № 71 м. Києва та провела профорієнтаційну бесіду в 11-б класі. Розповіла учням про історію навчального закладу, його видатних випускників, які стали гордістю вітчизняного літакобудування та інженерії, докладно зупинилася на переліку факультетів та спеціальностей.

Ганна Володимирівна детально проінформувала випускників про те, що НАУ є одним з найстаріших університетів як Києва так і України: понад 80 років славетної історії, має IV рівень акредитації, пропонує широкий спектр різноманітних спеціальностей від гуманітарних до технічних. Викладач акцентувала увагу випускників на тому, що диплома НАУ визнаються багатьма державами світу, оскільки якість освіти є високою. Крім того, було наголошено на суттєвій перевазі цього візу, яка значно вирізняє його серед інших, а саме на можливості навчання на англомовних спеціальностях. Дишлева Г.В. розповіла про цікаве, різноманітне та багатогранне студентське життя, розвинену сучасну навчально-наукову, культурно-спортивну, медичну інфраструктуру, зручність розміщення студентських гуртожитків.

Учні зацікавилися цим навчальним закладом, ставили питання про особливості навчання на окремих спеціальностях, умови вступу. Ганна Володимирівна давала конкретні та вичерпні відповіді на кожне учнівське запитання, розповсюдила багато профагітаційного матеріалу. Учні швидко розібрали профорієнтаційну інформацію з тим, щоб детально ознайомитися з нею вдома з батьками. Деякі учнів по закінченню зустрічі повідомили, що вони вже зробили свій вибір і бажають навчатися саме в цьому навчальному закладі, а сьогоднішня зустріч переконала їх у правильності їхнього вибору. Тому зустріч з учнями 11-б класу була цікавою і корисною для майбутніх випускників.

20200212 121236

20200212 121317

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве