Проведення диспуту

Screenshot 37 грудня 2021 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного Авіаційного університету у дистанційному форматі відбувся диспут під керівництвом старшого викладача кафедри Денисенко Наталії Григорівни. Студенти 5 курсу групи 151м Факультету кібербезпеки комп’ютерної та програмної інженерії обговорювали тему «C++ Templates».

 

Часто, при розробці класів для різних типів даних, програмісту доводиться писати програмний код для кожного типу окремо. Методи та операції над даними різних типів можуть містити той самий повторюваний код. Щоб уникнути повторюваності написання коду для різних типів даних, у мові C++ використовуються так звані шаблони.
Шаблон класу дозволяє оперувати даними різних типів у загальному. Тобто, немає прив’язки до деякого конкретного типу даних (int, float, …). Вся робота виконується над деяким узагальненим типом даних, наприклад типом з іменем T.
Фактично, оголошення шаблону класу є тільки описом. Створення реального класу з заданим типом даних здійснюється компілятором в момент компіляції, коли оголошується об’єкт класу.
Проведення диспутів на професійну тематику – запорука поглиблення та закріплення знань. Диспут вимагає значного інтелектуального й емоційного напруження. З цього погляду важливо створювати позитивну емоційну атмосферу в колективі, члени якого вступили в суперечку. Дискутуючи,студенти мають змогу виявити свою ерудицію в різних галузях знань, надбання професійного досвіду, рівень володіння моральними цінностями, переконаннями. Тому диспут — це не лише з'ясування істини, а передусім — своєрідний шлях і засіб для "гімнастики розуму і почуттів". Учасники диспуту мають змогу утвердити свою позицію в колективі, піднятися ще на одну сходинку соціальної зрілості. Важливо, щоб у підготовці та проведенні диспуту брали участь усі. Тут не варто допускати поділу на "акторів" і "глядачів". У цьому і полягає цінність диспуту.

Screenshot 1

Screenshot 2

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве