Засідання студентського наукового гуртка “English speaking club”

Screenshot 18 грудня 2021 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного Авіаційного університету у дистанційному форматі відбулося засідання студентського наукового гуртка “English speaking club” під керівництвом старшого викладача кафедри Денисенко Наталії Григорівни. Студенти 5 курсу груп 141м і 142м Факультету кібербезпеки комп’ютерної та програмної інженерії виступили з доповідями на тему «Modern Business World».

Обширний матеріал, підготований студентами у форматі відео конференції щодо сучасних тенденцій та напрямків у діловому середовищі, був досить пізнавальним. Сучасний вік надзвичайно стрімкий, змінюється все, у сучасному бізнес-середовищі керівники вищої ланки потребують нових навичок для прийняття ефективних рішень. Нові навички повинні задовольняти вимоги, продиктовані часом. Для ефективної роботи необхідно вдосконалюватися та розширяти підтримку у чотирьох ключових напрямах: інтерпретація нових джерел даних; висновки з отриманих результатів; допущення сумнівів у традиційному мисленні; поглиблення співпраці як між топ-менеджментом, так і з працівниками
Активна участь в роботі наукового гуртка допомагає студентам визначатися з темами власних наукових досліджень і успішно представляти результати цих досліджень на наукових конференціях та інших навчальних і наукових заходах, зокрема Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт.

Screenshot 3

Screenshot 2