Передзахист кваліфікаційних робіт магістрами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

3023 листопада 2021 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ в режимі онлайн відбувся передзахист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» денної форми навчання.

Свої роботи представили здобувачі вищої освіти Дяченко О.О. (Процедури збереження документації у Департаменті ліцензування Національного банку України), Мовчан М.Л. (Комунікації у сфері просування ІТ-продуктів), Севастьянова К.Є. (Організація діловодних процесів у приватних нотаріальних конторах), Семченко О.С.(Документно-інформаційне забезпечення ресторанного бізнесу (на прикладі малого приватного підприємства «Маріанна»), Тесленко К.Г. (Бібліохаб як центр комунікацій з громадськістю), Ількова О.П. ( Інформаційна діяльність відділу інформації та використання документів Державного архіву Вінницької області), Райковська Н.М. (Просування іміджу підприємств транспортної галузі (на прикладі ТОВ «ВТК Ельбрус»), Калініченко А.П. (Інформаційна репрезентація діяльності закладів вищої освіти України авіаційного профілю). Вони підготували презентації своїх досліджень, доповіли про стан їх готовності.

Члени комісії з передзахисту (Голова – Тюрменко І.І., члени комісії та наукові керівники – Божук Л.В., Курченко Т.Є., Халецька Л.П., Юрченко О.А.), ознайомившись заздалегідь з роботами здобувачів, обговорили стан їх виконання, задали студентам численні запитання по темах досліджень, внесли слушні пропозиції щодо уточнення окремих позицій. Були встановлені остаточні терміни подання робіт на перевірку нормоконтролеру, на рецензування тощо. Деяким студентам було поставлене завдання терміново доробити окремі підрозділи своїх робіт та представити їх додатково на розгляд наукового керівника або на другий передзахист. В цілому було констатовано задовільний стан написання кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти та рекомендовано їх до захисту.

Чекаємо вдалих захистів!