Навчальний тренінг

Пахомова 1У новому 2021-2022 навчальному році означилися нові вектори співробітництва кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ з органами місцевого самоврядування. На запрошення керівництва територіальної Великобичківської ОТГ Рахівського району Закарпатської області 20-21 вересня 2021 року доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Мілана Володимирівна Пахомова провела навчальний тренінг з питань ефективної міжособистісної взаємодії посадових осіб з громадянами територіальної громади та клієнтами ЦНАП (Центрами надання адміністративних послуг), який планується відкрити найближчим часом.

На тренінгах були присутні представники керівництва територіальної громади, працівники Великобичківської селищної ради. Під час навчання опрацьовані питання, що пов’язані з правилами ділової професійної етики, налагодженням ефективних комунікацій, управлінням конфліктами, гендерної орієнтованих підходів в управлінні громадою тощо. Учасники тренінгу отримали вичерпні відповіді на запитання та необхідні індивідуальні консультації щодо вирішення різних робочих ситуацій.
Проведений тренінг отримав позитивні відгуки учасників та сприятиме подальшому розвитку професійних навичок представників місцевої влади та підвищенню якості надання адміністративних послуг у ЦНАП.

Пахомова 2

Пахомова 1

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве