ХV Міжнародна науково-практична конференція «ФАХОВИЙ ТА ХУДОЖНІЙ ПЕРЕКЛАД: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА» (Київ, 8-9 квітня 2022 року)

БезымянныйЗапрошуємо взяти участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться онлайн 8-9 квітня 2022 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ).

До участі у конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, перекладачі-практики, аспіранти, магістранти.

Тематика конференції охоплює різноманітні аспекти теорії та практики перекладу, підготовки перекладачів.

Основні проблемні напрямки конференції:

1. Переклад фахових (галузевих) текстів. Термінологія та переклад.

2. Соціокультурні та прагматичні аспекти перекладу.

3. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.

4. Перекладацька традиція та перекладознавство.

5. Підготовка перекладачів на сучасному етапі.

6. Новітні технології в роботі перекладача.

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті конференції:

Безымянный

Основні проблемні напрямки конференції:
1. Переклад фахових (галузевих) текстів. Термінологія та переклад.
2. Соціокультурні та прагматичні аспекти перекладу.
3. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
4. Перекладацька традиція та перекладознавство.
5. Підготовка перекладачів на сучасному етапі.
6. Новітні технології в роботі перекладача.
Більш детальна інформація та реєстрація на сайті конференції: