Інформаційна година до 140-річчя від дня народження Пабло Пікассо

image 648732711 листопада 2021 року наставник 121 групи ФЛСК Оксана Ількова провела інформаційну годину присвячену творчості всесвітньо відомого художника, графіка, скульптура, кераміста, дизайнера, одного з основоположників кубізму, новатора в мистецтві Пабло Пікассо. У 2021 році виповнилося 140 років з дня народження цього геніального художника, який випередив свій час, багато мистецтвознавців вважають його революціонером у мистецтві і найвливовішим художником ХХ століття.

Життя Пабло Пікассо було наповнене неймовірними подіями, які досі вражають шанувальників таланту художника. Студенти дізналися про періоди у творчості П. Пікассо, пошуки нових форм і смислів. Відмова від точності передачі реальності відкрила безліч нових можливостей для самовираження, виникнення кубізму, який тісно пов’язують з Паблом Пікаассо, поява інших модерністських течій на початку ХХ ст. визначили розвиток сучасного мистецтва. Найбільше вразила студентів розповідь про створення картини «Герніка». Назва роботи нагадує про бомбардування німецькою авіацією іспанського міста Герніка у 1937 році. Полотно П. Пікассо не тільки вважається одним із найвидатніших художніх творів ХХ століття, але й стало своєрідною «іконою століття», символом жахіть війни і авангардного мистецтва.
Наприкінці інформаційної години відбувся обмін думок, студенти висловили свої враження і відчуття від знайомства з творчістю геніального художника.

image 6483441 2 1

image 6483441 2