World Science Day for Peace and Development Засідання студентського наукового гуртка «Територія науки»

11 2 1Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) – свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО. Науково-популярні заходи, які організовуються у рамках відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку спрямовані на популяризацію науки в суспільстві, необхідність взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців.

Старший викладач Білоконь Г.М. та доцент кафедри Іноземних мов та прикладної лінгвістики факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Глушаниця Н.В. разом зі студентами теж долучилися до відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, провівши чергове засідання наукового гуртка «Територія науки».
Мета заходу: підвищити поінформованість студентів про роль науки для мирного та сталого розвитку суспільства; створення позитивного іміджу вченого, залучення студентів до наукової роботи та розвиток навичок іншомовного спілкування. Гуртківці англійською мовою говорили про наукові досягнення та глобальні впливи людства на планету, визначальну роль науки для створення стабільного, гармонічного суспільства, технологічного безпечного майбутнього людства, розвиток цивілізації на планеті. Студенти доводили, що наука здатна змінити світ на краще та, завдяки науковим досягненням, світ рухається вперед. Учасники засідання представили презентації про наукові відкриття та цікаві факти з життя відомих вчених.
Проведений сприяв популяризації досягнень вчених, залученню студентів до світу науки та розвитку комунікативної англомовної компетенції студентів.

изображение viber 2021-11-11 09-32-23-799

3333 1

4444 1

6666

7777

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве