Вчена рада факультету
11 листопада 2021 року відбулося планове засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На початку засідання декан факультету Наталія Віталіївна ЛАДОГУБЕЦЬ ознайомила присутніх з інформацією про забезпечення дотримання епідеміологічних вимог працівниками факультету відповідно до розпорядження ректора «Про організаційні заходи щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Національному авіаційному університеті» № 061/роз від 26.10.2021 р.
Ключовим питанням порядку денного був звіт кафедр історії та документознавства (завідувач – Ірина Іванівна ТЮРМЕНКО) та іноземних мов і прикладної лінгвістики (завідувач – Оксана Григорівна ШОСТАК) про навчально-методичне та інформаційне забезпечення навчального процесу, кадрове забезпечення навчально-виховного процесу, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, наукову діяльність, міжнародні зв’язки з навчальними закладами та організаціями тощо.
На завершенні доповіді завідувачі довели до відома членів вченої рада основні цілі кафедр у сфері якості освіти на наступний навчальний рік, акцентуючи увагу на розробці системи взаємозв’язків з вітчизняними та зарубіжними вузами, ініціюванні підписання міжнародних договорів про співробітництво, залучені різних груп стейкхолдерів до процесу підготовки фахівців, створені англомовних курсів. Заслухавши та обговоривши доповіді, вчена рада визнала задовільною роботу кафедр та затвердила основні цілі кафедр на 2021-2022 н.р.
Головним питанням порядку денного також була доповідь професора кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лілії Володимирівни БАРАНОВСЬКОЇ «Інноваційні трансформації у методах і формах організації навчання здобувачів вищої освіти у зв’язку з пандемію СОVID – 19». За результатами доповіді члени вченої ради ухвалили окремі рекомендації щодо покращення якості навчання здобувачів вищої освіти в умовах адаптивного карантину.
Серед різного рекомендовано до друку збірники наукових праць, три навчальні посібники, затверджено теми чотирьох тем дисертацій на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії, а також вчена рада затвердили критерії наукової, науково-технічної, творчої, громадської та спортивної діяльності здобувачів вищої освіти при формуванні рейтингу успішності для призначення академічної стипендії.