Пишемо разом в НАУ!

РАДІОДИКТАНТ 2021 219 листопада 2021 року тисячі українців по всьому світу долучилися до написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови.
Національний авіаційний університет не оминув традицію та усією дружньою командою долучився до написання радіодиктанту онлайн.

З вітальним словом до широкої аудиторії співробітників університету та студентів звернулася декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталія Ладогубець, а також на свято завітала проректор Національного авіаційного університету з гуманітарної політики та інновацій Світлана Тімкіна, яка привітала усіх з визначним святом для української нації та побажала успішного написання диктанту.
Також до свята доєдналися структурні підрозділи НАУ. Для прикладу, Васильківський фаховий коледж усім керівним складом писав диктант разом із нами, цілі відділи та кафедри НАУ доєднувалися згуртованими командами!
Завідувач кафедри української мови та культури Світлана Литвинська розповіла учасникам про особливості нового правопису та відповіла на запитання стосовно написання диктанту. Студентка 3-го курсу ФЛСК, Спеціальності «Філологія» Оксана Тертична презентувала особливості сьогоднішнього свята та унікальні цікаві факти про українську мову.
Текст диктанту зачитав його автор, Юрій Андрухович, у студії першого каналу Суспільного радіо UA: Українське.
Після написання диктанту розгорнулася жвава дискусія стосовно особливостей тексту, колоритності мови автора. Хто брав участь уперше висловили бажання традиційно щороку долучатися до такого чудового всеукраїнського флешмобу!
Після прямої трансляції всі учасники радіодиктанту мали можливість надіслати текст диктанту на радіо за вказаними адресами, а потім разом перевірити його.
Щиро дякуємо організаторам та учасникам чудового свята рідної мови!

1

2

16

6

4

5

13

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве