Актуальна розмова про сучасні архіви зі стейкхолдером

457 жовтня 2021 року відбулась зустріч студентів 1 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК НАУ із директоркою Державного архіву Київської області Каменєвою Софією Арсеніївною. Пані Софія є невтомним пропагандистом професії архівіста, її розповіді про архівні будні, проблеми і досягнення архівістів, інформаційний ресурс ДАКО завжди є актуальними і дуже професійними.

Софія Арсеніївна розповіла про власний шлях до спеціальності архівіста, виклала своє бачення цієї професії в майбутньому, познайомила молодь із перспективними напрямами розвитку архівної справи в Україні. ЇЇ розповідь супроводжувалась показом цікавих і креативних відео-презентацій про архів, авторами яких були молоді архівісти, що працюють в ДАКО. Розмова зі студентською молоддю вийшла цікавою, серйозною, без зайвого пафосу і прикрас.
Кафедра історії та документознавства і в майбутньому буде продовжувати знайомити студентів із провідними фахівцями архівної та бібліотечної справи, очільниками інформаційних інституцій, добре знаними спеціалістами в галузі документознавства, інформаційної аналітики та соціальних комунікацій. Сподіваємось, що зустріч із Софією Арсеніївною була інформативною і корисною для студентів. Вона стане важливим кроком до розуміння власного місця в обраній професії.

image 6487327 4

image 6487327 1

image 6487327 3

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве