Зміцнюємо зв’язки із стейкхолдерами

image 64873275 жовтня 2021 року доцент кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ Тетяна Курченко взяла участь у черговому засідання колегії Державного архіву Київської області, на якому було розглянуто актуальне питання забезпеченості збереження архівних документів в архівних відділах районних державних адміністрацій та трудових архівах області в умовах адміністративної реформи.

Детальний аналіз стану справ в архівному відділі Броварської районної державної адміністрації був зроблений після перевірки його діяльності ДАКО в червні 2021 р. Відбулась серйозна розмова членів колегії з керівником підрозділу в присутності очільника апарату Броварської районної державної адміністрації Андрія Супруна, начальників архівних відділів Білоцерківської, Бориспільської, Броварської, Бучанської, Вишгородської, Обухівської, Фастівської районних державних адміністрацій, завідувачів віддалених Баришівського та Згурівського секторів.

Колегію архіву і всіх присутніх було проінформовано про відкриття в ДАКО особового фонду Євгена Букета – головного редактора газети «Культура і життя», члена правління Національної спілки краєзнавців України, члена Національної Спілки журналістів України, про що Пану Євгену було вручено відповідні підтверджуючі документи.
Співпраця кафедри та Державного архіву Київської області має давнє міцне підґрунтя. Очільниця архіву Софія Каменєва часто виступає перед студентами спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з лекціями на актуальну архівознавчу тематику, приймає участь в наукових конференціях організованих кафедрою, запрошує студентів спеціальності та викладачів кафедри на заходи в архів. Доцент кафедри історії та документознавства Т. Курченко багато років поспіль є членом колегії ДАКО. Архів є базою практик для студентів, що готуються працювати в інформаційній, документній та архівній сферах.
Співпраця із ДАКО не переривалась навіть в умовах жорстких карантинів, переходячи в онлайн режим. Маємо надію на подальші плідні контакти з цією поважною архівною установою та її дружним високопрофесійним колективом.

image 6487327 4

image 6487327 1