Підводимо підсумки Тижня англійської мови і перекладу

DSCN94981 жовтня 2021 року на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК відбулося урочисте підведення підсумків щорічного Тижня англійської мови та перекладу, який тривав з 24 вересня та був приурочений до всесвітнього Дня перекладача.
Вже традиційно завершальним етапом мовно-перекладацького марафону стала презентація страв кухонь народів світу студентами 1-5 курсів (модератори доценти Сітко А.В. та Журавльова О.М.). Ведучими свята традиційно були члени гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладу» (керівник доцент Сітко А.В.) О. Студоляк та Я. Стригун.

Під час підведення підсумків членами журі у складі заступників декана ФЛСК Кокарєвої А.М., Хоменко-Семенової Л.О. та завідувача кафедри англійської філології і перекладу Сидоренка С.І. було відзначено високий рівень володіння англійською мовою, творчий підхід до підготовки презентацій та майстерність у приготуванні страв національних кухонь. Під час нагородження учасників та переможців за результатами змагань зазначалися виняткова вмотивованість та творча амбітність студентів, які своїми талантами прикрасили Тиждень англійської мови та перекладу.
До наступного року!