Зустріч з перекладачем-практиком

DSCN948829 вересня 2021 року доценти кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики і соціальних комунікацій А. Сітко та Т. Семигінівська у межах засідання наукового гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладу» провели зустріч студентів 1, 3 та 5 курсів спеціальності «Філологія» з відомим перекладачем-синхроністом, заступником директора перекладацької агенції «Тріада» К.Г. Лащенко.

Перекладачка цікаво розповіла про особливості усного перекладу, головну увагу, зокрема, було зосереджено на специфіці роботи перекладача-синхроніста, особливо в умовах нестандартних ситуацій. К. Лащенко звернула увагу студентів на фактори, які полегшують та ускладнюють роботу перекладача-синхроніста.
Розповідь фахівця стимулювала студентську аудиторію до жвавої дискусії.