Ласкаво просимо в родину!

сентябрь15 вересня 2021 року наставником Демченко Наталією Іванівною була проведена зустріч зі студентами 127 групи, присвячена формуванню духу корпоративної єдності та особливостям корпоративної культури в НАУ.

У ході зустрічі студенти дізналися, що корпоративна культура – це система матеріальних і духовних цінностей, проявів, які взаємодіють між собою та які відображають індивідуальність тільки нашого університету.

Крім цього, студенти були ознайомленні з Правилами внутрішнього розпорядку Національного авіаційного університету, Статутом Національного авіаційного університету та Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках. Проведений інструктаж з техніки безпеки та пожежної безпеки в навчальних корпусах, аудиторіях університету та кімнатах гуртожитку.

Окремо було зроблено наголошення на дотримання Кодексу честі студента Національного авіаційного університету.

Наприкінці зустрічі, в веселій та дружній атмосфері пройшла фотозйомка на території університету.

Наснаги всім нам, здоров’я, бажання розвиватися та цілеспрямованості на шляху навчання та самопізнання!

сентябрь 2