Вітаємо з ювілеєм!

Рисунок11

Щиро вітаємо завідувачку кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора Лузік Ельвіру Василівну з Ювілеєм!

Ельвіра Василівна працює в нашому рідному університеті з 1977 року, з 2000 року очолює кафедру педагогіки тапсихології професійної освіти. Лузік Е.В. є головою Спеціалізованої докторської вченої ради за спеціальністю "Теорія і методика професійної освіти", яка дала злет низці молодих науковців! Щороку кафедра випускає бакалаврів та магістрів за Освітньо-професійною програмою "Практична психологія" Спеціальності 053 "Психологія", яка щороку користується попитом при вступі до університету. Науковий доробок професорки налічує сотні праць та, найголовніше, - повага й любов колег!

Шановна Ельвіро Василівно!

Дозвольте з ювілеєм привітати,
І побажати щиро від душі:
Багато щастя і добра багато,
Хай буде світлим кожен день в житті.

Хай негаразди завжди обминають,
Хай буде легко Вам вперед іти,
І словом добрим Вас завжди вітають,
І друзі, і колеги, і свати.

Бажаєм успіхів великих у роботі,
Й побільше творчих Вам натхнень.
Нехай минають завжди всі турботи,
І хай приносить радість кожний день.

З повагою, Ваш ФЛСК.