Форум “Україна 30. Освіта і наука”.

4Представники Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій стали учасниками грандіозної події для системи освіти України - Форумі “Україна 30. Освіта і наука”.

Якими мають бути освіта та наука майбутнього та як на них впливають нові технології? EdTech, цифровізація освіти і науки, а також створення університету для підготовки фахівців у галузі новітніх технологій, місце української освіти і науки у світовому вимірі. Чи має бути освіта однаковою для всіх чи вона має адаптуватися під потреби та надавати різні інструменти різним суспільним групам? — теми, які лягли в основу Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Освіта і наука”.
Також під час проведення Форуму обговорювалися освітні можливості для дорослих, безбар’єрне і комфортне середовище для всіх учасників освітнього процесу, зокрема, для людей з особливими потребами. А також - можливості й перспективи впровадження індивідуального навчання, формування власної освітньої траєкторії.
ВідкриВ Всеукраїнський Форум “Україна 30. Освіта і наука” Президент України Володимир Зеленський. А в дискусійних сесіях взяли участь представники: офісу Президента; Уряду; Верховної Ради; Міністерства освіти і науки України, зокрема – Міністр освіти і науки України – Сергій Шкарлет; Національної Академії наук України; ректори університетів; молоді вчені; інноватори; представники освітянського та експертного середовища; громадські діячі; представники реального сектору економіки.