Лекція професора Дмитра Фролова з Національного архіву Фінляндії для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК

127 травня 2021 року для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» професор Дмитро Фролов – керівник напрямку з країнами пострадянського простору та керівник проєкту з оцифровування документів Національного архіву Фінляндії прочитав лекцію на тему: «Фіни у Російській імперії: долі, проєкти Національного архіву Фінляндії».

Студенти ознайомилися з історією Фінляндії, життям видатних фінляндських учених, військових, художників, державних діячів. Професор Д. Фролов розповів про заснування Національного архіву Фінляндії, його фонди, політику оцифровування документів. Так, Національний архів Фінляндії оцифрував 112 млн образів, що дало можливість в умовах пандемії науковцям, студентам та зацікавленим громадянам користуватися документами архіву в онлайн режимі. Зацікавлення студентів викликали питання, пов’язані з інформаційним потенціалом колекцій документів Національного архіву Фінляндії, які стосуються історії України.

image 6487327 1

Фіни 10