Вітаємо завідувача кафедри філософії, професора Дротянко Л.Г. з одержанням відомчої відзнаки МОН України!

Нагрудним знаком нагороджуються наукові і науково-педагогічні працівники, державні службовці за бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, досягнення визначних успіхів у науковій та науково-педагогічній діяльності, науково-методичному забезпеченні вищої освіти, здійсненні аналітично-прогностичної діяльності, визначенні перспектив та напрямів розвитку вищої освіти, розробці програм розвитку вищої освіти, проведенні моніторингу якості освіти, підготовці кадрів вищої кваліфікації; організації та координації наукової, науково-методичної та науково-дослідної роботи, підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації наукових та науково-педагогічних кадрів.
Колектив кафедри філософії щиро вітає Любов Григорівну з заслуженим визнанням, бажає творчої наснаги та подальших професійних успіхів!

изображение viber Вручення  ЛГ

изображение viber Нагрудн знак ЛГ