Знавці української мови та літератури

DSC0078129 листопада 2012 року Конкурсна комісія Гуманітарного інституту за спеціальністю «Українська мова та література (в тому числі методика їх викладання)» визначила переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Студенти III та IV курсів НАУ запропонували свої дослідження на суд Комісії. Подані на розгляд роботи були присвячені актуальним питанням сучасного літературного процесу та комунікативного простору. Конкурсна комісія у складі завідувача кафедри української мови та культури І.В.Бурлакової і доцентів кафедри Т.О.Кулініч, Л.С.Савельєвої і В.В.Телеуці дала високу оцінку всім учасникам та найсильнішими визнала дві роботи. ІІ тур конкурсу відбудеться навесні у м. Камянць-Подільський, де нас представлятимуть Валерія Вергелес та Аліна Горбань. Бажаємо їм перемог!